בורגראנץ'

בורגראנץ' הינה רשת המבורגרים אשר נוסדה בשנת 1972 ע"י ברי סקופ ומאז ועד היום הינה רשת ההמבורגרים הישראלית הוותיקה ביותר, אין ספק שאחת הסיבות לכך זה עיצוב לוגו חזק הנשאר בתודעה של הלקוח. 

תנאי זכינות

סוג הזכיינות - מלאה
גודל חנות נדרש -  200 מ"ר
מיקום נדרש - קניונים מרכזי ערים
• עלות הקמה משוערת - 700,000 ש"ח
• תקופת זיכיון - 10 שנים
• דמי זיכיון - 70,000 ש"ח
• עמלת זכיין

• עלות מזון - 30%
תמלוגים - 5%
פרסום - 5%
מלאי -
• ערבות מלאי
ערבות קניון - 3 חודשי שכ"ד

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!


אודות

בורגראנץ' הינה רשת המבורגרים אשר נוסדה בשנת 1972 ע"י ברי סקופ ומאז ועד היום הינה רשת ההמבורגרים הישראלית הוותיקה ביותר, אין ספק שאחת הסיבות לכך זה עיצוב לוגו חזק הנשאר בתודעה של הלקוח. המפנה חל בבחודש אוקטובר 2008 כאשר הרשת נרכשה על ידי חברת אורגד אחזקות.

אורגד אחזקות מפעילה את 104 המסעדות של בורגראנץ' ברחבי הארץ ומעסיקה כ 2,000 עובדים. רשת בורגראנץ' הינה רשת ההמבורגרים מיוחדת אשר המספקת שירותי משלוחים לכל קצוות הארץ מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום באמצעות מוקד משלוחים משחלל המקושר לכל מסעדות הרשת (6575*).

לא בכדי רשת זו עדיין מצליחה, ככה זה שעושים מיתוג נכון. בורגראנץ' מקפידה להגיש ללקוחות שלה את מיטב המנות האהובות והמוכרות על הקהל הרחב עם הרטבים הטעימים: ראנץ', ראנץ' ספרדי, ציק'ן גריל, כוכבי עוף ועוד מנות שהפכו ללהיט בישראל. כמו כן מגישה הרשת ארוחות קומבינה מיוחדות הכוללות מנות עיקריות, תערובת של צ'יפס, נקניקיות וטבעות בצל בתוספת, שתייה וכמובן כל הרטבים המיתולוגיים והאהובים: ברביקיו, אלף האיים וקטשופ.