גולדה מבית אניטה

גלידריה ביתית בסגנון איטלקי

תנאי זכינות

סוג הזכיינות -
גודל חנות נדרש
מיקום נדרש - קניונים / מרכזים מסחריים / רחובות ראשיים
• עלות הקמה משוערת - 450,000 ₪
• תקופת זיכיון
• דמי זיכיון - 100,000 ₪
• עמלת זכיין

• עלות מזון - 33%
תמלוגים
פרסום
מלאי
• ערבות מלאי
ערבות קניון

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!

אודות

בארצנו הקטנה ניתן למצוא מגוון גלידריות, כתושבי מדינה בה מזג אויר קיצי שולט ברוב ימי השנה, אין זה מפתיע שיש ביקוש גדול עבור גלידה, אך יחד עם זאת אין לטעות שכל גלידרייה מבטיחה הצלחה, אלא רק גלידריות שהצליחו להתבלט מען השאר ולהשאיר את טעמן המיוחד על הלקוחות. כזו היא גלידריית גולדה מבית אניטה. מדובר על גלידה איטלקית הנעשית בייצור עצמי כאשר יש השקעה בחומרי גלם איכותיים על מנת ליצור מגוון גלידות שמנת  נהדרות לצד גלידות שוקולד משכרות ומנות סורבה מרעננות ואיכותיות.

מגמת התרחבות

הרקע של גולדה מבית אניטה מגיע מהחברה האיטלקית  Giuso- אחת מחברות הגלידה המובילות בענף המתוק והקריר. עד כה הגלידה משווקת אל עבר 30 מדינות בכל רחבי העולם וזאת בשל חומרי הגלם האיכותיים והתוצאה הנהדרת שבמהירות נמצאת כמוערכת אצל לקוחות רבים. גולדה היא בעצם חברת הבת של הגלידה אניטה ובימים אלו ישנה מגמת התרחבות על מנת לענות על הצורך, על מנת לפתוח מגוון גלידריות בוטיק בעלות אותו קונספט בכל רחבי הארץ תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים בהם היא מאופיינת.

מה בתפריט

הסניף שקיים כיום נמצא בשכונה האגדית שבנווה צדק. מדובר על גלידרייה שמתאימה לאזור כמו כפפה ליד, מצליחה לשמר את הפסטורליות הייחודית של המקום ולהציע למבקרי השכונה אתנחתא קרירה ומתוקה. בין היתר ניתן למצוא אצל גלידריית גולדה מבית אניטה קפה איטלקי מובחר, מבחר טעמים מענגים, קינוחי סורבה מרעננים, סחלב חם ומפנק עבור ימים יותר קרירים ומנות גלידה על בסיס יוגורט דל שומן. כל מנה מתפארת בייצור עצמי ועשויה מחומרים טבעיים ולכך ניתן לשים לב כבר מהלק הראשון.

כל הסיבות להיות זכיינים

לאחר שהובהר הרזומה החיובי של גלידת אניטה נותר רק להבין מדוע משתלם לשתף פעולה עם הרצון להתרחב ולהקים סניפים נוספים, וזאת כי זכייני החברה זוכים במוניטין חיובי, במוצר מנצח, בשיטת עבודה שכבר הוכיחה את עצמה, בפרסום שכבר רבות הושקע בו וכמובן בהזדמנות להחזיק בעסק מהנה, נעים ושמצליח להוציא הרבה לקוחות מחויכים.