zm_1  המותגים שלנו  zm

zm_1  זכינות מזון  zm

ברוכים הבאים ל- Food Court זכיינות, אתר זכיינות המזון בו יסופק לכם ידע נרחב על הכניסה לתחום זכיינות המזון, ולקיחת חלקכם בתהליך מרתק, בו גם תשמחו אחרים וגם תתחילו לצעוד בכיוון של רווחיות רבתי! ראשית כל נסביר מה זו זכיינות, ולאחר מכן ניגע בצפוי לכם בתחום הפרטי של זכיינות מזון.

זכיינות, בניגוד למה שחושבים, אינה מצב של חצי עצמאות וחצי עבודה שכירה, אלא מצב של 98% עצמאות ו- 2% משפטיים בלבד, שאינם נוגעים לחיי המעשה, של עבודה שכירה. אותם 2% משפטיים נוגעים בעיקר לתפיסת בית העסק שלך בעיני הציבור ובעיניו של פקיד השומה והמחוקק. בעיני גורמים אלה, מדובר בסניף של רשת השיווק שנתנה לך להיות הזכיין שלה, על אף שלא מנכ"ל הרשת הוא שקונה את המוצרים, לא מנכ"ל הרשת הוא שמכיר את העובדים, לא מנכ"ל הרשת הוא שקולט אותם, לא מנכ"ל הרשת הוא שמפטר אותם ולא הוא – קובע מתי לערוך מבצעים והנחות. ההחלטות הללו הן לחלוטין בידיים שלך כזכיין, מה שאומר שכל התחזוקה, המלאי, הקניות וההתנהלות עם העובדים היא מהכסף שלך, ומהראש שלך, ממש כמו בעסק עצמאי.

בזכיינות מזון, נדרש הזכיין לעבוד עם מלאי מזון, לשים אותם במקררים ומזווים ייעודיים לשמירת הטריות לטווח ארוך, לזכות לביקורות של נציגי משרד הבריאות, במיוחד אם מדובר במקום שמוכרים בו מוצרים שקשה לשמור על טריותם כמו ירקות חיים ובשר, וכמובן – להתמודד עם החומר האנושי מדי יום: העובדים מחד והסועדים מאידך. לכן, זכיינות מזון אינה מתאימה לכל אחד, אבל מסעדנים מן העבר, ואפילו אנשים שבעבר עבדו תחת בעלים אחר כמנהלי סניפים או מנהלי תפעול במסעדות יתאימו מאד לתפקיד.

גם אדם שהיה רגיל מאז ומעולם להיות עצמאי ולא פילל לרגע שיחזור לעבודה שכירה יכול להתאים אבל עליו לעבור השתלמויות בענף המזון, ללמוד את נושא השימור והטריות ואף להכיר את החוק בנוגע להחזרת מוצרים ותלונות לקוחות.

השכיר היחיד שיכול להשתלב בהצלחה בענף הזה הוא שכיר שלא מעט שנים בחייו בילה בעבודה במסעדות בין כמלצר ובין כעובד אחר. עובד כזה למד את העבודה דרך הרגליים, ועם מעט הכוונה כלכלית ואימון אישי בתחום הניהול הוא יכול להגיע להיות זכיין מזון ללא קושי.ייעוץ לבחירת המותג המתאים

ניהול משא ומתן מול המותגים

מאתרים לך את הלוקיישן המנצח

מימון בעזרת קרנות מדינה

מסעדות ובתי קפה

מזון מהיר

סושי ואסייתי

גלידות ויוגורטיותzm_1  למצוא את כל החברות המזכות במקום אחד  zm


ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט

קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט - לפתיעם ברשג - ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.
אנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!
zm_1  מאמרים  zm


נתיב יעוץ

נתיב יעוץ

אפשרויות מימון: לרשותה של חברת "נתיב יעוץ" עומדות אופציות ואפשרויות
דקלה טל גורדון

דקלה טל גורדון

דקלה טל גורדון היא מעצבת פנים ברמה גבוהה ביותר. תחום
חברת גרין מ.מ. – ייעוץ פיננסי וכלכלי בע"מ

חברת גרין מ.מ. – ייעוץ פיננסי וכלכלי בע"מ

חברת גרין מ.מ. – ייעוץ פיננסי וכלכלי בע"מ  
Just In Time – יחסי ציבור באינטרנט

Just In Time – יחסי ציבור באינטרנט

חברת Just In Time, חברה המספקת שירות יחסי ציבור באינטרנט,