מיסטר פרצל

אם אתם רוצים לרכוש זכיינות לדוכן מזון בהשקעה לא גדולה, אבל עם פוטנציאל גדול מאוד, מיסטר פרצל הוא התשובה.
מנהלי הרשת בישראל יעניקו לכם ליווי מלא לאורך כל הדרך, ויחד עם הצוות המקצועי של זכיינות ישראל יאפשרו לכם לפתוח דוכן מצליח ומיוחד משלכם בתחום המזון, דוכן אשר יוביל אתכם להצלחה שתמיד חלמתם עליה ויאפשר לכם להיות בעלי עסק מצליח משלכם ולצבור שם בכל האזור בתוך תקופה קצרה מאוד.
אז למה אתם מחכים? השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס צור הקשר באתר ויועצים מקצועיים מטעמנו יחזרו אליכם עם כל המידע הנדרש.

תנאי זכינות

סוג הזכיינות - מלאה
גודל חנות נדרש -  דוכן
מיקום נדרש -  קניונים
• עלות הקמה משוערת -  350,000 ₪ כולל דמי זיכיון
• תקופת זיכיון - ללא הגבלה
• דמי זיכיון
• עמלת זכיין

• עלות מזון - 18%
תמלוגים -
פרסום - 0.5%
מלאי
• ערבות מלאי
ערבות קניון - לפי דרישה

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!

אודות

רשת מיסטר פרצל הינה רשת עולמית המציעה מגוון רחב של פרצלים הנאפים במקום ומגוון ציפויים נמסים לבחירה אישית אשר משדרגים את הפרצל והופכים את חווית האכילה להרבה יותר נעימה וטעימה.הרשת, אשר לה סניפים ב ארצות הברית, ברזיל, רוסיה, בולגריה, ונצואלה, צ'ילה, איי הבהמאס, בריטניה, בוליביה, מלטה, מקסיקו ובמקום בו היא נוצרה - פוארטו ריקו, מציעה עכשיו גם לכם, הישראלים, אפשרות לרכוש זכיינות ולהקים דוכן מיוחד במינו שימשוך אליו לקוחות רבים מידי יום ביומו.
הריח המיוחד של המאפים הטריים במקום, וההמלצות הרבות מהלקוחות שכבר טעמו את הפרצלים של מיסטר פרצל, הם הפרסום הטוב ביותר שניתן לעשות והם אלו אשר מושכים אל הדוכן לקוחות רבים וחדשים מידי יום ביומו.