ממלכת החלבה

בכוונת ממלכת החלבה לפתח רשת של זכיינים אשר מפעילים באופן מקצועי ורווחי חנויות ודוכנים למכירת מוצרי החברה. לצורך כך, כול ממועמד אשר ירצה לרכוש זיכיון להפעלת חנות/דוכן יעבור תקופת הכשרה בת שבועיים בדוכן/חנות הממוקמים בשוק מחנה יהודה, ירושלים. הזכיין ייחשף למגוון המוצרים של החברה, לשיטות העבודה המייחדות את החברה ולשיטות המכירה אשר יאפשרו לו בעתיד לתפעל דוכן משלו. 

תנאי זכינות

סוג הזכיינות - מלאה
גודל חנות נדרש -  50 מ"ר
מיקום נדרש
• עלות הקמה משוערת
• תקופת זיכיון
• דמי זיכיון
• עמלת זכיין

• עלות מזון
תמלוגים
פרסום
מלאי - ללא
• ערבות מלאי
ערבות קניון

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!


אודות

ממלכת החלבה נוסדה אי שם בשנת 1947 בעיר העתיקה על ידי סבו של אלי ממן, הבעלים הנוכחי של הממלכה. לאחר שהיהודים גורשו מהעיר העתיקה עברה הממלכה לשוק מחנה יהודה. אלי ממן, דור שלישי ליצרני חלבה מייצר את החלבה בדיוק כפי שלמד מסבו.

החלבה מיוצרת בעבודת יד מסורתית מסומסום מלא אשר מיובא מאתיופיה בתנאים מחמירים השומרים על איכות הסומסום וטריותו וערכיו התזונתיים. ברבות השנים הפכה ממלכת החלבה לאחד מעמודי התווך של שוק מחנה יהודה ושם נרדף לאיכות, מגוון וחווית קנייה אחרת.
לקוחות מכל הארץ ומחו”ל מגיעים במיוחד לסמטאות השוק על מנת ליהנות מהמגוון הגדול של למעלה משישים סוגים של חלבה אמיתית, ממרחי חלבה וטחינה מעולה במגוון של למעלה מ 30 סוגים. 
בממלכה תוכלו למצוא את חנות החלבה שלנו (למעלה מ 50 סוגים שונים של חלבה) ואת החנות היחידה בארץ אשר מוכרת אך ורק עשרות סוגים של טחינה מעולה.

בהחלטה על עיצוב החנויות והדוכנים שלנו אנו מעבירים ללקוחותינו את חווית הקנייה של השוק, קנייה המשלבת צבעים, טעמים, אוטנטיות ופשטות (במובן של “בגובה עיניים") המשקפים את רוח השוק המיוחדת. השפה הגראפית עכשווית ושואבת את השראתה מאווירת השוק.