סמוראי ייעוץ עסקי

לא יועץ שבא והלך, שותף לדרך.

יועצים עסקיים שילוו אותך לאורך כל הדרך עד לזכיינות המוצלחת!

חברת סמוראי יעוץ עסקי מתמחה בליווי ארוך טווח של עסקים בכל היבטי הניהול שלהם. זה מתחיל כבר בכתיבת התוכנית העסקית ובדיקת היתכנות לעסק ולתחום הזכיינות שלכם, עובר דרך אפיון הצורך באשראי וגיוס המימון עד קבלת הכסף לחשבון הבנק ומשם, ניהול הכסף: ניהול כלכלי, ניהול תזרים ובקרה תקציבית בזמן אמת לכל מה שקורה בעסק שלכם.

כל השירותים האלו מגיעים לצד ייעוץ ניהולי וארגוני.

במילים אחרות, אנחנו מציעים את כל מגוון השירותים שעסק צריך כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בו.

השירות מתחיל תמיד בתהליך אבחון מעמיק - לומדים את התוצאות הפיננסיות שלכם ושל התחום שלכם, מראיינים אתכם ואת האנשים שסביבכם, לומדים את הענף שלכם ומול איזו מציאות אתם מתמודדים. אחרי השלב הזה, אנחנו מגבשים תוכנית עבודה ברורה ותחומה בזמן ויעדים. לאחר תקופת ההקמה מתחיל ליווי קבוע ושוטף במטרה להתמודד עם כל האתגרים שעסק עובר לאורך חייו: צמיחה, שינויים וקשיים.

השירותים שלנו כוללים:

  1. גיוסי כספים – בנייה של תמהיל מיטבי לצורך גיוס כספים נכון ומותאם לצרכים של העסק וליכולת האישית והכלכלית שלכם. אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, בין אם זה תוך פניה אל קרנות הגיוס השונות, הגשת מסמכים, פגישות ייעוץ ועוד עד קבלת המימון המתאים לזכיינות שלכם.
  2. תכנית עסקית – אנו בונים עבורכם תכנית עסקית מקצועית שתהווה מפת דרכים מסודרת וברורה בדרך להצלחה, כולל יעדי ביניים, דרכים ליישום בפועל וכיבוש היעדים והפעלת העסק בכל שלב בצורה הטובה ביותר.
  3. ייעוץ ניהולי וארגוני – ייעוץ מקצועי שיסייע לכם לנהל את העסק שלכם ולארגן אותו בצורה הטובה ביותר, ולהשתמש נכון בכוח האדם בעסק ובכל המשאבים העומדים לרשותכם על מנת להוביל את העסק שלכם להצלחה.
  4. ניהול כלכלי – היום לא מעט עסקים נופלים בשל התנהלות כלכלית לא נכונה של בעלי העסק, ולכן אנו נסייע לכם לבחון את העסק מבחינה כלכלית, אפילו עוד לפני החתימה על הסכם הזכיינות, ונלווה אתכם תוך כדי ניהול העסק על מנת למצות את היכולת הכלכלית והפיננסית בצורה הנכונה ביותר.

גיוס כספים וניהול אשראי

כסף הוא הדלק במנוע הצמיחה של העסקים. מימון נכון, בתנאים נכונים הוא חיוני לפעילות עסקית בריאה ומצליחה לאורך זמן.

כסף הוא הדלק של העסקים. כל פעילות עסקית בריאה מתבססת על מימון נכון בהיקף ופריסה נכונים. על-פי רוב נדרש מימון ממקור חיצוני ולצורך כך קיימים בנקים וקרנות סיוע שונות או כספים פרטיים של משקיעים.

על-מנת לפנות למקורות אלו ולבקש מהם מימון יש לדבר בשפתם ולהבין את הנדרש להם על-מנת להעריך את הסיכון שלהם במתן האשראי. גורם מקצועי ומנוסה יודע להציג בקשת אשראי התואמת את דרישות גופי המימון ובצורה הממוקדת בפתרונות האשראי הנכונים עבור מטרת הבקשה.

 הפתרון שלנו

הצוות שלנו בעל ניסיון רב בהגשת בקשות אשראי לגופי המימון השונים. אנו עובדים מול כל הבנקים, קרנות הסיוע השונות, גופים ממנים חוץ בנקאיים ומשקיעים פרטיים. אנחנו נכתוב עבורכם את בקשת האשראי אחרי שנמפה את צרכי האשראי המלאים ויכולת ההחזר והמימון העצמאיות. נאתר עבורכם את פתרון המימון האידיאלי המתאים לכם וננהל את התהליך, הכרוך פעמים רבות בבירוקרטיה מתישה, בצורה חלקה ועם מעט טרחה מצדכם ככל האפשר.

בכל שנה אנו מגייסים עבור עסקים מאות מיליוני שקלים מבנקים, קרנות סיוע ומשקיעים פרטיים. בקשות האשראי שלנו מוגשות כך שסיכויי אישורן הוא גבוה ביותר – עובדה שמעל 90% מבקשות האשראי שהגשנו בשנים האחרונות אושרו במלואן.

 מה כולל השירות שלנו?

  • מיפוי צרכי האשראי ויכולת ההחזר והמימון העצמאיות.
  • בדיקת היתכנות לבקשת האשראי.
  • איתור הגורמים המימונים המתאימים.
  • כתיבת בקשת האשראי וניהול תהליך הבקשה עד אישור הבקשה וקבלת הכסף לחשבון.

 למי השירות מתאים?

לעסקים קיימים ועסקים חדשים כאחד. לאלו המעוניינים להצטרף כזכיינים אל רשת קיימת ונדרשים למקור גיוס הון ולעסקים קיימים המעוניינים להתרחב באמצעות זכיינות, להשתפר, להשקיע, לרווח את תזרים המזומנים, להגדיל את מלאי וכיוצ"ב.

עם אילו קרנות סיוע אנו עובדים?

הקרן בערבות המדינה

קרן לסיוע לעסקים אשר הוקמה על ידי מדינת ישראל בשנת 2003 ומסייעת לעסקים קטנים ובינוניים (עד למחזור של 100 מיליון ₪ בשנה) בגיוס אשראי בתנאי בטחונות נמוכים יחסית.

ניתן לגייס דרך הקרן הלוואות לצורך הון חוזר לעסקים בקשיים תזרימיים, הלוואות לצורך הקמה של עסקים חדשים או הרחבה והשקעה בעסקים קיימים.

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית

קרן המעניקה הלוואות לעסקים קטנים עד 90,000 ₪ ללא ריבית. בתחום הזכיינות, הקרן יכולה להתאים לבעלי עסקים קטנים אשר מעוניינים להרחיב את העסק שלהם בשיטת הזכיינות וזקוקים להלוואה על מנת להכין את התשתית המתאימה להרחבה מהסוג הזה.

קרן נס לעסקים בנגב מטעם הסוכנות היהודית

קרן נס פועלת במימון של קהילות יהודיות מניו ג'רזי ומיאמי ומתאימה לעסקים הפועלים באזור הנגב, בין אם אלו עסקים קיימים ובין אם לצרכי הקמה של עסקים חדשים. הקרן עובדת עם בנק אוצר החייל ומספקת ערבות לבנק, ומאפשרת לקבל הלוואות בסכומים של עד 400,000 ₪.

קרן נתן

קרן המסייעת ליזמים חדשים בלבד, ולכן יכולה להתאים לאלו אשר מעוניינים להצטרף כזכיינים ואין להם עסק משלהם, ומעניקה הלוואות של עד 240,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, ללא ריבית.

קרנות הסוכנות היהודית

מגוון קרנות במימון של קהילות יהודיות שונות ברחבי ארצות הברית ומסייעים ליזמים בהקמה של עסקים חדשים או הרחבה של עסקים קיימים. דרך הקרנות הללו ניתן לקבל הלוואות עד לסכום של 400,000 ש"ח (תלוי בסוג הקרן הנבחרת, בהתאמה לתנאים של הקרן ולנתוני מבקש האשראי).

קרן פועלים

קרן הפועלת בשיתוף עם חברת הביטוח "כלל" ומספקת אשראי לעסקים בעלי מחזור שנתי של עד 50 מיליון ₪. הקרן מאפשרת קבלת הלוואות לצורך השקעות, הון חוזר, הקמת עסקים או פרעון חובות אשראי.

איזו קרן הכי מתאימה לכם? איזו קרן תאפשר לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר ואת המימון הדרוש לכם? בשביל זה אנחנו כאן.

חברת סמוראי מעניקה לכם ייעוץ וליווי וצוות המומחים שלנו יסייעו לכם בקבלת ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.אנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!