טלפון

04-690-5555

כתובתינו

הנשיא 4, קרית שמונה

שעות הפעילות

ימים א'-ה' :22:00 - 09:00
יום ו' : 15:30 - 09:00
מוצ"ש: עד 22:00

שטח

משתרע של שטח של 15.000 מטרים רבועים, ארבע קומות, מזמן תחת קורת גג אחת מותגי אופנה, מזון, חשמל, תכשיטים ועוד

תנאי זכינות

סוג הזכיינות - תפעולית או מלאה
גודל חנות נדרש - 50מר'
מיקום נדרש - מרכזים מסחריים וקניונים
• עלות הקמה משוערת - 300 מליון ש"ח 
• תקופת זיכיון
• דמי זיכיון
• עמלת זכיין

• עלות מזון -
תמלוגים - 40%
פרסום - 2000 ש"ח 
מלאי - בהנהלת החברה
• ערבות מלאי
• ערבות קניון

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!


אודות

יש מקומות בילוי שמשלבים את המהנה עם המועיל. שילוב אידיאלי כזה משתלב לו בתוך קניון נחמיה קרית שמונה שם חוסכים כסף (גם כשמוציאים אותו) וזמן (גם כש"מבזבזים" אותו לכאורה). מתחם חנויות, עסקים ושירותים המשתרע של שטח של 15.000 מטרים רבועים, ארבע קומות, מזמן תחת קורת גג אחת מותגי אופנה, מזון, חשמל, תכשיטים ועוד לרווחת המבלים ולהנאתם. כשמגיעים לקריית שמונה לא כדאי לפסוח על הקניון.

צעיר, רענן, מתחדש

אין טעם להתייגע בניסיונות להשיב מה קדם למה התרנגולת או הביצה, הביקוש הוא ההיצע: כך או כך כמעט לכל ביקוש יש בקניון היצע וההיפך. מתחם קניות, מרכז מזון, אטרקציה מתמשכת- הקניון הוא הכול. בשנה ה- 20 לקיומו הוא מחדש פניו ונושא פניו לעתיד. סניפים של  רשתות זכייניות בתחום ההלבשה והמזון נפתחו וחלקן ייפתחו בו בקרוב, וגם מלון בוטיק עתיד להיבנות ולהוות מאגר לקוחות פוטנציאליים גדול וחשוב. בדרך אל החרמון או בחזרה ממנו, עם קשר לביקור או בלעדיו- קניון נחמיה קרית שמונה מציע לפוקדים אותו שפע של אפשרויות בילוי תוך כדי מיתוגו כמרכז צעיר, רענן ומתחדש.

מקום שנעים להיפגש בו

הדרישה למותגים מוצאת מענה מלא בקניון, אשר בעלי החנויות בו עושים הכול על מנת להעשיר ולגוון את המוצרים שלהם. כמו כן, אם אתם רוצים להיפגש עם חברים, בן/בת זוג, לקיים פגישה עסקית או סתם ליהנות משיטוט בין חנויות לשטוף את העיניים- קניון נחמיה קרית שמונה נותן לכם מרחב גדול לכל סוג של מפגש או בילוי. עשרות החנויות המציעות שפע של מוצרים ומותגים וריחות האוכל והקפה המגרים את החושים הופכים את עצם השהייה בקניון לחוויה.

הטבע והעיר

החלונות הענקיים של קפה לנוודר, לדוגמה,  שמהם נשקף נוף ההרים הירוקים, משווה לקניון אווירה ייחודית, כפרית, המשתלבת עם ההוויה והחזות האורבאנית שלו. זו היא התחושה של כל מי שמגיעים אל הקניון לאחר טיול באתרי הטבע האטרקטיביים שהגליל והגולן משופעים בהם ומשפיעים על האווירה הייחודית והקסומה השוררת בחבל ארץ זה. אם אתם רוצים לדעת מדוע אנשים כה רבים יוצאים מהקניון נלהבים מהביקור בו אתם מוזמנים לבקר ולחוות את החוויה שתגרום גם לכם להיוותר ללא מלים. 

מפה