חומוסים

ממש עכשיו רשת חומוסים נמצאת בשלבי פיתוח ומחפשת זכיינים להקמה של סניפים חדשים בכל רחבי הארץ. זכיינים של רשת חומוסים יוכלו להקים סניפים אשר מהיום הראשון שלהם יזכו לביקוש רב, ובזכות המוניטין של הרשת יצברו קהל לקוחות גדול אשר ילך ויתרחב מיום ליום. בנוסף, גם אם אין לכם ידע או ניסיון רב מאוד בתחום, היועצים המומחים של הרשת ילוו אתכם ויאפשרו לכם להקים את הסניף בצורה הטובה ביותר ולנהל אותו באופן נכון.
כך אתם מצמצמים בצורה משמעותית את הסיכון שבהקמת עסק פרטי משלכם, ויכולים ליהנות מתמורה רבה יותר לכסף שלכם וביטחון רב בהצלחת העסק בו אתם משקיעים.

תנאי זכינות

סוג הזכיינות
גודל חנות נדרש - 50-70 מטר מינימום
מיקום נדרש - בכל הארץ
• עלות הקמה משוערת - 250-400 אלף ש"ח
• תקופת זיכיון - 3 שנים
• דמי זיכיון - 135,000 ש"ח
• עמלת זכיין

• עלות מזון - 25-30
תמלוגים - 2%-5%
פרסום - 1.5%
מלאי - 50,000
• ערבות מלאי - בגובה מלאי ראשוני
ערבות קניון - ע"פ דרישת המשכיר

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!

אודות

רשת חומוסים היא לא עוד רשת של מסעדות חומוס. הרשת, אשר התחילה מסניף קטן בפריפריה התרחבה בקצב מהיר מאוד לאזור המרכז וכיום כוללת כמה סניפים במודיעין, תל אביב, נתניה ורמת גן, ואפילו נבחרה לאחת מבין 100 החומוסיות הטובות ביותר בישראל!
ברשת חומוסים מקפידים להעניק לסועדים אוכל ברמה הגבוהה ביותר, וטעמים משובחים המגיעים משימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים במיוחד.  השמירה על הטריות, על האיכות ועל השירות המצויין, מעניקים יחד חוויה קולינרית מיוחדת שרבים לא מוכנים לפספס, ולכן סניפי הרשת נהנים גם מלקוחות מקומיים קבועים וגם מלקוחות אקראיים המגיעים מכל רחבי הארץ.