טלפון

כתובתינו

גן ראובן, יבנה הירוקה

שעות הפעילות

שטח

4,000 מ"ר

תנאי זכינות

סוג הזכיינות -
גודל חנות נדרש
מיקום נדרש
• עלות הקמה משוערת -
• תקופת זיכיון
• דמי זיכיון
• עמלת זכיין

• עלות מזון -
תמלוגים
פרסום -  
מלאי
ערבות מלאי -
ערבות קניון -

גלריהאנחנו כאן לשירותכם!

זקוקים לייעוץ בתחום הזכיינות?
מחפשים בעל מקצוע מומחה ומנוסה שיעזור לכם?
השאירו פרטים בטופס מטה ונשמח לסייע לכם!


אודות

מרכז הקניות השכונתי המוקם בלב גן ראובן שביבנה הירוקה עתיד להיפתח בקיץ 2015 יציע חוויה המשלבת תמהיל עסקים שיספק את כל מה שנחוץ לתושבי השכונה על יד הבית בצד נוחות, ידידותיות ועדכניות. 
המרכז יכלול בתוכו את קשת העסקים שתענה על צרכי התושבים בשכונה, הצמאים לאלטרנטיבות מסחר ובילוי.

קרסו נדל"ן 

קרסו נדלן הינה החברה המקימה את מרכז הקניות בגן ראובן כחלק מרשת קניות ייחודית המוקמת בשכונות מגורים צומחות ברחבי הארץ. 
החברה הנמצאת בבעלותם של בני משפחת קרסו מנוהלת על ידי המשפחה מאז הקמתה בשנת 1933. קרסו נדל"ן,  מאגדת בתוכה את פעילות הנדל"ן של כל קבוצת קרסו.
לקרסו נדל"ן איתנות פיננסית המאפשרת המאפשרת לה לבצע פעילויות עסקיות שונות ורבות. 
כיום החברה פועלת על מגוון פרויקטים,, בכל רחבי הארץ ובין היתר פרוייקטים למגורים ולמסחר בפתח תקווה, הוד השרון, תל אביב, ירושלים, מעלה אדומים, אבן יהודה, חדרה, קריית אונו, גבעתיים ועוד..

מרכז קניות ממש ליד הבית

מי לא רוצה קרוב לביתו מרכז קניות מפותח אשר ניתן למצוא בו את כל מה שצריך? כמובן שתמיד חשוב שיש ליד הבית את הדברים הבסיסיים למחיה, ונחמד גם יותר שיש מקום שניתן להגיע אליו ולמצוא שלל חנויות שונות ומגוונות בהן נוכל למצוא את הדברים אותם אנחנו מחפשים. כמה קשה זה להסתובב בעיר בין חנויות המרוחקות זו מזו ולהתחיל לבצע קניות. מרכז קניות שכונתי פותר את הבעיה הזו ומהווה פתרון נהדר ונעים לכל באי המקום, על מנת לבצע את הקניות באווירה טובה ובאופן נעים ונוח לכל תושבי שכונה וכן לכולם.

קרסו נדלן היא ממקימי המרכז בשכונת גן ראובן , במזרח השכונה הירוקה ביבנה. המרכז העתיד להיפתח בקיץ 2015 יהווה אבן שואבת לתושבי השכונה.  המרכז נבנה כמרכז קניות שכונתי מתקדם ויענה על צרכי התושבים הרבים בשכונה. המדובר המקום יציע כ- 4000 מ"ר למסחר שיתפרסו על פני 3 מפלסים שבהם יהיו כמובן חנויות רבות ושירותים שונים. עיצובו המיוחד של מרכז הקניות השם דגש על תחושת הביתיות והתאמה לסביבה של השכונה יחד עם מקומות החניה המוקמים במרתפיו יענה בשלמות על צרכיהם של 4,500 המשפחות החדשות ביבנה הירוקה ויעלה את ערכן של הדירות בקרבתו.

מפה